logo

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت

مجوز رسمی برگزاری آزمون TOEFL IBT ,GRE از ETS آمریکا
edu@marefatinstitute.com
021-66491210
 

درباره ما

اطلاعاتی پیرامون شرکت ما

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت

مؤسسه فرهنگی آموزشی معرفت در سال 1378 با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان انگلیسی آغاز کرد که از آن زمان تا کنون با بهره‌گیری از اساتید متخصص و مجرب و با ارائه جدیدترین سیستم های آموزشی توانسته در زمینه آموزش زبان انگلیسی به صورت تخصصی برای مقاطع سنی مختلف، کودکان-نوجوانان-بزرگسالان، گامهای مؤثری بردارد.

دوره های این مرکز به گونه ای طراحی شده که زبان آموز نه تنها میتواند تا مقاطع پیشرفته زبان را آموزش دیده بلکه آزمونهای معتبری چون TOEFL, IELTS, FCE و …. را براحتی و با موفقیت پشت سر بگذارد.

این مؤسسه از سال 84 تا کنون با مجوز رسمی از سازمان ETS  آزمون های TOEFLو GRE را برگزار می نماید.

کلیه کلاسها مجهز به وسایل سمعی بصری از قبیل تلویزیون LCD و دستگاه ویدئو میباشند و به منظور ایجاد توازن در یادگیری چهار مهارت اصلی زبانی، گفتاری-شنیداری، خواندن و نوشتن در تمامی دوره های آموزشی از مواد کمک آموزشی مانند نمایش فیلم و کتابهای Reading, Listening ، Writingهمراه با کتابهای داستان استفاده میگردد. همچنین با تست ها و امتحانات مستمر روند پیشرفت زبان آموزان بررسی، ارزیابی و کنترل میگردد.

گفتگوها و شعرها و تمرینات در طول هر ترم زبان ‌آموزان را قادر میسازد که شروع بسیار سریعی برای صحبت در موقعیتهایی که به نوعی با آنها در ارتباط هستند داشته باشند. این برقراری ارتباط ابتدا در قالب کار گروهی و سپس هنگامیکه آشنایی و اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند، در قالب تمرینات دو نفره صورت می‌گیرد. این تمرینات دونفره (Pair work) نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند و باعث می‌شوند که زبان‌آموز بتواند موقعیتهایی را که بسیار شبیه دنیای واقعی است را بازسازی نماید.

 

m
کاملا دیجیتال و مدرن
فضای کاملا آموزشی
m
تیمی کاملا حرفه ای

سیاست های مؤسسه فرهنگی آموزشی معرفت

  • آموزش زبان بر اساس جدیدترین دوره های آموزشی
  • پویایی و بروزرسانی آموزش
  • جذب و تربیت مدرسین و برگزاری دوره های حین خدمت برای اساتید زبان.
  • بهره گیری از کارمندان با مسئولیت پذیری و روابط عمومی بالا
  • ارائه آموزش مطابق با نیاز زبان آموزان
  • ایجاد فضای مناسب آموزشی برای تمامی سنین

در حال حاضر مدیر آموزش مؤسسه آقای دکتر پژوهان دوست و کارمندان خانم حیاتی و خانم سادات هستند که روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 19:30 و پنجشنبه از ساعت 8:30 الی 15:30 پاسخگوی سؤالات شما عزیزان در زمینه مسائل مختلف آموزش زبان می باشند.

درصد قبولی در آزمون های بین المللی 0
رضایت دانش پژوهان از موسسه 0
رضایت والدین از موسسه 0

جهت مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

میتوانید از خدمات مشاوره و آزمون های تعیین سطح ما به صورت رایگان بهرهمند شوید.