logo

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت

مجوز رسمی برگزاری آزمون TOEFL IBT ,GRE از ETS آمریکا
edu@marefatinstitute.com
021-66491210
موسسه فرهنگی آموزشی معرفت
آموزش زبان فرانسه
مؤسسه زبان معرفت برای کلیه سنین دوره های فرانسه را برگزار می کند. کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می توانند در مؤسسه معرفت فرهنگی آموزشی معرفت به یادگیری زبان فرانسه بپردازند. در تمام دوره های آموزشی تأکید روی تمام مهارت های زبانی (شنیداری، مکالمه، نگارش و خواندن و درک مفاهیم) صورت می گیرد. باتوجه به اهمیت زبان فرانسه در دنیای امروز، شما می توانید زبان فرانسه را در مؤسسه فرهنگی آموزشی معرفت بیاموزید و جهت زندگی یا تحصیل در کشورهای فرانسوی زبان اقدام نمایید.برای بزرگسالان در این دوره کتاب Taxi در نظر گرفته شده است. نظرات راجع به کتابهای زبان فرانسه در ایران بسیار متنوع است، اما دلیل انتخاب این کتاب ها در مؤسسه فرهنگی آموزشی معرفت به دلایل زیر می باشد:۱)تأکید بر کاربرد زبان فرانسه در موقعیت های واقعی۲)آشنا کردن زبان آموزان با فرهنگ کشور فرانسه۳)تأکید همزمان برای تمام مهارت های زبانی۴)کسب توانمندی لازم جهت اخذ مدارک بین المللی زبان فرانسه (DELF, TEFQ, TCFQ)۵)تأکید فراوان بر روی مکالمه زبان فرانسه درموقعیت های گوناگون۶)منطبق بودن این دوره با چهارچوب ارائه شده از اروپا
تماس با مشاورین ما
دوره ویژه نوجوانان

دوره Oh la la برای نوجوانان در نظر گرفته شده است که این دوره چهار جلدی روی تمام مهارت های زبانی تأکید دارد. بطوریکه نوجوانان پس از پایان آن می توانند تسلط کافی روی زبان فرانسه کسب نمایند. موضوعات انتخاب شده در این کتاب ها منطبق با سنین نوجوانان است و انگیزه یادگیری را در بین نوجوانان تاحد قابل توجهی افزایش می دهد.

دوره آموزشی ویژه کودکان 7 تا 10 سال

دوره آموزشی Alex et Zoe برای این سنین در نظر گرفته شده است. در این دوره سه جلدی، زبان آموزان زبان فرانسه را از مقدماتی تا پیشرفته می آموزند و در پایان دوره می توانند مدرک زبان DELF prim را براحتی اخذ نمایند. این مدرک یکی از معتبرترین گواهینامه های معتبر کشور فرانسه می باشد.

دوره آموزشی ویژه کودکان 4 تا 6 سال

کتابی که برای این گروه سنی در نظر گرفته شده، Tatou le matou می باشد که شامل تأکید فراوان روی مهارت شنیداری دارد. در این دوره زبان آموزان زبان فرانسه را از طریق شنیدن و تکرار ترانه های کودکانه می آموزند.