logo

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت

مجوز رسمی برگزاری آزمون TOEFL IBT ,GRE از ETS آمریکا
edu@marefatinstitute.com
021-66491210

IELTS

International English Language Testing System

IELTS برگرفته از سر واژگان (International English Language Testing System) و به معنای نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی است. این آزمون یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان انگلیسی حال حاضر است که در سراسر دنیا برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده است و از این نظر هم ردیف با تافل، آزمون آمریکایی قرار می‌گیرد. این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

اجزای آزمون آیلتس

نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمره قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمره متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود. دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیداری، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده ‌است که در بین قسمت های مختلف امتحان وقت استراحتی وجود ندارد. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و جنرال است که گونه آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

بسیاری از زبان آموزان در یادگیری زبان اهداف درازمدتی را دنبال می کنند. هدف اکثر آنان در یادگیری زبان ، رسیدن به یک مدرک معتبر است. در کشور ایران، گرفتن نمره مناسب در آزمون IELTS یک مزیت محسوب می شود، زیرا مهاجرت و یا تحصیل در کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا تسهیل می گردد، به همین جهت دوره های مختلفی در مؤسسات آموزشی جهت آمادگی این آزمون برگزار می گردد.

پس از بررسی های دقیق دوره های موجود، مؤسسه زبان معرفت تصمیم به تدریس کتاب های Mindset گرفت که ویژگی های خاص آن، این دوره را نسبت به دوره های دیگر برتر می سازد.

سری کتاب های Mindset در چهار جلد بوسیله دانشگاه کمبریج در سال 2017 چاپ شده اند.

تمرین های داده شده در این کتاب ها شباهت بسیاری به فعالیت های امتحان اصلی دارند. این دوره در سطوح مختلف ارائه می گردد. متقاضیانی که به سطح Pre-Intermediate رسیده باشند می توانند در اولین ترم این دوره شرکت کنند . مدرسین حرفه ای آیلتس تلاش می کنند که سطح زبانی و مهارت های آزمون IELTS را در زبان آموزان تقویت کنند.

این دوره در چهار کتاب ارائه شده است که کتاب اول Foundation می باشد که در مؤسسه معرفت هر کتاب در دو ترم تدریس می شود و مجموعاً هشت ترم بطول می انجامد.

دوره آیلتس در مؤسسه زبان معرفت دو هدف عمده را دنبال میکند:

1-بالا بردن سطح زبانی متقاضیان

2-آشنایی با استراتژی های آزمون IELTS

ویژگی های دوره :

این کتابها کاملاً بر اساس نیاز متقاضیان IELTS می باشد.

هر درس شامل استراتژی های یادگیری، تمرین های متعدد برای تقویت مهارت های زبان می باشد.

متقاضیان را با اشتباهات رایج آشنا می کند.

ارائه بانک سوالات مشابه آزمون اصلی

شباهت بسیار نزدیک بین فعالیت های کتاب و سوالات آزمون

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت برگزار کننده آزمون IELTS

لازم بذکر است برای شرکت در دوره های IELTS متقاضیان می بایست در یک آزمون در محل مؤسسه شرکت نمایند که نمره کسب شده سطح زبان آموز در دوره IELTS را مشخص می کند.

درصد قبولی در آزمون های IELTS 0
رضایت دانش پژوهان 0

جهت مشاوره و آزمون تعیین سطح با مشاوران ما بر روی دکمه تماس با ما کلیک فرمایید.