logo

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت

مجوز رسمی برگزاری آزمون TOEFL IBT ,GRE از ETS آمریکا
edu@marefatinstitute.com
021-66491210
 

دوره های کودکان و نوجوانان

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت > دوره های کودکان و نوجوانان

دوره های آموزش زبان انگلیسی (ویژه کودکان و نوجوانان)

مؤسسه فرهنگی آموزشی معرفت برگزار کننده جذاب ترین دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه کودکان و نوجوانان (5 تا 13 سال) است.

کودکانی که برای اولین بار قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند وارد دوره First Friends می شوند که این دوره شامل سه کتاب و هر کتاب در یک ترم آموزشی تدریس می شود. هدف این دوره تشخیص صداها و کلمات بصورت شنیداری می باشد و همچنین زبان آموزان قادر به نوشتن صحیح حروف می شوند.

پس از کسب مهارت های مقدماتی کودکان وارد دوره  Family and Friends  می شوند که یک جهش واقعی در یادگیری زبان انگلیسی را ایجاد می کند و این کلاس ها با تنوع بسیار زیاد و در سطوح مختلف ارایه میگردد.

با توجه به گفته وبسایت آکسفورد، هیچ کتابی به اندازه Family and Friends مزایای آموزشی در اختیار شما قرار نمی دهد. این کتاب برنامه آموزشی قوی ارائه می کند و تمرکز آن روی مکالمات واقعی و نگارش متون است.

این دوره نیز شامل هفت کتاب می باشد که کتاب استارتر در دو ترم و مابقی هرکدام در سه ترم آموزش داده می شود.

مشخصات دوره و مدت زمان آن

برای شرکت در کلاس های فوق احتیاج به یک تعیین سطح است که بصورت رایگان و شفاهی با هماهنگی قبلی در محل آموزشگاه صورت میپذیرد.

این دوره ها بصورت ترمیک دو روز در هفته بعد از ظهر ها از ساعت 15:15 الی 17:15 و یا ساعت 17:30 الی 19:30 برگزار می گردد. طول هر ترم نیز حدود یک ماه و نیم معادل 28 ساعت کلاس می باشد.

نکاتی درباره  برنامه آموزشی کتاب Family  and Friends

این کتاب روش تدریسی کاملا واضح و مشخص دارد. هر درس در این کتاب با اهدافی مشخص تألیف شده و فعالیت هایی که برای زبان آموز، مدرس و حتی والدین در نظر گرفته شده است با دقت و ظرافت، سطح بندی و دسته بندی شده اند و یادگیری کودکان شما را به بهترین نحو پشتیبانی می کنند.

در هر درس قسمتی با نام Skills Time وجود دارد که تمریناتی کنترل شده هستند و مهارت های شنیدن، مکالمه و سواد انگلیسی زبان آموزان را به طور مداوم و اصولی تقویت می کند. روند آموزش و یادگیری به طور خاص برای غیرانگلیسی زبان ها نگاشته شده است و به این معنی که هر صدا با روشی آموزش داده می شود که درک و فهم آن ساده باشد.

کتاب های آموزشی Family and Friends فقط به جنبه آکادمیک و آموزشی زبان انگلیسی فکر نکرده بلکه ابعاد شخصیتی و روانشناختی کودک را هم تقویت می کند. برنامه آموزشی بر پایه های ارزش های فردی، به کودکان کمک می کند مهارت های اجتماعی و احساسی خود را تقویت کنند و این مسئله موفقیت کودک را هم در کلاس درس و هم در خانه تضمین می کند.

ویژگی ها و برتری ها

·     لحاظ کردن موسیقی، کارتون و نمایش های عروسکی بطوریکه محیطی کاملاً شاداب را فراهم می سازد.

·     تأکید فراوان بر چهار مهارت زبانی (گفتاری، شنیداری، نوشتاری و خواندن )

·     ارائه مکالمات ساده در محیط های واقعی

·     طراحی بسیار جذاب متناسب با سن زبان آموزان