logo

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت

مجوز رسمی برگزاری آزمون TOEFL IBT ,GRE از ETS آمریکا
edu@marefatinstitute.com
021-66491210

دوره TTC چیست؟

دوره TTC    یا Teacher Training Course     دوره هایی هستند  که افرادی را که از سطح خوبی از زبان انگلیسی برخوردارند را برای تدریس زبان انگلیسی آماده می کند. موسسه زبان معرفت به عنوان یکی از برگزار کننده های دوره های TTC در ایران می باشد.در دوره TTC به تمامی متد های آموزش زبان انگلیسی اشاره می شود. ارایه این متد ها باعث می شود دید خوبی نسبت به علم و فلسفه تدریس زبان بدست آورید.ارایه شیوه های گوناگون تدریس و عملی کردن راهکارهای مختلف هنگام کلاس برای در موقعیت قرار دادن شما عزیزان از دیگر موارد آموزشی می باشد. شما عزیزان بارها در شرایط تدریس واقعی مهارت ها قرار می گیرید و راهکارهای گوناگون به شما ارایه می شود.تدریس زبان یک علم نیست، اداره و مدیریت کلاس و زبان آموزان به میزان علم شما دارای اهمیت می باشد. از مباحث کلیدی تدریسی در این دوره ها آموزش مدیریت کلاس می باشد.ارایه تکنیک ها و نکات کلیدی تدریس و ویژگی های یک مدرس موفق نیز از دیگر ویژگی های دوره های  TTC می باشد.

در دوره های TTC بر روی چندین مهارت زبان آموزان تمرکز می شود:

  • بالا بردن دانش زبان آموزان از روش های نوین تدریس و شناخت این روش ها Methodology

  • استفاده از روش های آموزش زبان انگلیسی در کلاس های TTC و آشنا شدن زبان آموزان با محیط و نحوه مدیریت کلاس

  • برگزاری DEMO برای شناخت توانایی های زبان آموزان و کاهش استرس زبان آموزان در برگزاری یک کلاس آموزش زبان انگلیسی

  • دانستن استراتژی ها و تکنیک های لازم برای ارتقا زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آیلتس را دارند.

دوره TTC در موسسه زبان معرفت

به منظور ارائه خدمات موثر آموزشی به زبان آموزان ، موسسه زبان معرفت از متدهای آموزشی روز دنیا در آموزش مدرسان خود بهره می گیرد . این دوره ها بر پایه نیاز های زبان آموزان و با توجه به نوع کتاب های آموزشی مرکز در جهت ارتقای مهارت های زبانی طراحی شده و به مدرسان آموزش داده می شود .

این دوره ها با هدف دستیابی به روش یکسان در شیوه های تدریس زبان انگلیسی برنامه ریزی شده است و کلیه علاقمندانی که دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته زبان انگلیسی و یا دارای سابقه تدریس زبان می باشند میتوانند پس از شرکت در مصاحبه و احراز شرایط لازم در این دوره ها شرکت نمایند .

در این دوره های موارد زیر تدریس می گردد :

در طی دوره این امکان به شما داده می شود تا کلاس های آموزشی زبان را در موسسه معرفت نیز Observe کرده و تمام مواد آموزشی خود را با آنها تطبیق دهید. اصول کاربردی تدریس و اداره کلاس درس

اصول کاربردی تدریس و اداره کلاس درس

تکنیک های مختلف برای تدریس ۴ مهارت

روش های طراحی آزمون برای مهارت زبان آموزان لازم به ذکر می باشد که این دوره ها در 16 جلسه ۹۰ دقیقه ای برگزار خواهد شد .

موسسه زبان معرفت با بهره گیری بیش از 15 سال تجربه در برگزاری آزمونهای رسمی تافل و  GRE  با مجوز رسمی از سازمان  ETS امریکا، با برگزاری مستمر آزمون‌های آزمایشی تافل روند پیشرفت زبان آموزان را کنترل و  نقاط ضعف ایشان را مشخص و برطرف میسازد.

جهت مشاوره و آزمون تعیین سطح با مشاوران ما بر روی دکمه تماس با ما کلیک فرمایید.