logo

موسسه فرهنگی آموزشی معرفت

مجوز رسمی برگزاری آزمون TOEFL IBT ,GRE از ETS آمریکا
edu@marefatinstitute.com
021-66491210

آموزش زبان ترکی استانبولی

زبان ترکی استانبولی یکی از 10 زبان برتر جهان است که در بین فارسی زبانان طرفدار فراوانی دارد و ریشه آن به قدیمی ترین دوران تاریخ بر می گردد. این زبان در طول زمان تحت تاثیر زبان های عربی، فارسی، فرانسوی و غیره قرار گرفته است. و حدوداً در تمامی نواحی دنیا آموزش داده می شود و یکی از رایج ترین و با ریشه و اساس ترین زبان های دنیا به شمار می رود.

حدود 75 میلیون نفر در جهان به زبان ترکی استانبولی صحبت می کنند که این موضوع حائز اهمیت است . همچنین به دلیل نیاز زبان آموزان به این زبان چه برای مهاجرت و چه تحصیل ، موسسه زبان معرفت بر این تلاش است که با بروز ترین متد آموزشی با کوتاهترین زمان به بهترین نتیجه دست یابند .

به هر دلیلی که نیاز به یادگیری زبان ترکی استانبولی دارید ، دپارتمان زبان ترکی استانبولی معرفت بهترین گزینه ممکن برای شماست. کلاس های زبان ترکی استانبولی در ساعت ها و روزهای متفاوتی برگزار می شوند و برای تمامی زبان آموزان با شرایط متفاوت گزینه دارد.

در بخش آموزش زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان معرفت، هدف اساسی ما علاوه بر آموزش این زبان، معرفی و آموزش فرهنگ کشور ترکیه به زبان آموزان نیز هست. متقاضیانی که هدف یادگیری زبان ترکی استانبولی به عنوان یک زبان خارجی را دارند می توانند با مراجعه به موسسه ما اقدام به یادگیری این زبان تحت نظر کارشناسان و مدرسان با سابقه و ماهر زبان ترکی استانبولی نمایند.

مشخصات دوره

HITIT   یکی از رایج ترین کتاب های آموزش زبان ترکی استانبولی در بین موسسات آموزشی می باشد . اساتید حرفه ای دپارتمان زبان ترکی استانبولی با اشتیاق فراوان و قدرت آموزشی بالا همیشه در راستای آموزش سریع و تکمیل آن تلاش های بی دریغ خود را نشان داده اند .دوره های پایه و مقدماتی زبان ترکی استانبولی سه ترم آموزشی به طول می انجامد. این دوره با بهره گیری از کتاب آموزشی Hitit.1 سطوح A1 و A2  به صورت ترمیک، یک روز در هفته (180دقیقه آموزشی) برگزار می گردد. از جمله اهداف دوره های مقدماتی آموزشگاه زبان معرفت استفاده از برنامه درسی منظم به منظور ایجاد علاقه در زبان آموزان سطوح مبتدی و همچنین آموزش اساسی و پایه ای زبان ترکی استانبولی به آن ها می باشد.

دوره های خصوصی

کلیه دوره های آموزشی زبان ترکی استانبولی، برای کلیه سطوح و سنین، به صورت خصوصی نیز برگزار می گردد؛ و تعداد جلسات در هفته و نحوه برگزاری آن ها بر اساس توافق دو جانبه آموزشگاه زبان معرفت و زبان آموز صورت می پذیرد.

.

اهداف آموزش زبان ترکی استانبولی بزرگسالان در مؤسسه زبان معرفت

·        آموزش اصولی مهارتهای چهارگانه زبان ترکی (گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن) از سطح مبتدی تا پیشرفته.

·        آموزش زبان ترکی استانبولی با هدف آماده سازی زبان آموزان جهت قبولی در آزمون تومر (TOMER).

·        تقویت مهارتهای گفتاری و شنیداری با لهجه صحیح استانبولی جهت متقاضیان مهاجرت و ادامه تحصیل در دانشگاههای ترکیه.

·        آشنا کردن زبان آموزان با فرهنگ و آداب و رسوم کشور ترکیه به منظور زندگی در این کشور.

تمایز خدمات آموزشی مؤسسه زبان معرفت با سایر مؤسسات

·        بهره گیری از اساتید با تجربه و دانش آموخته با لهجه استانبولی و عدم استفاده از مدرسین با لهجه ترکی آذری.

·        کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.

·        تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که بیشترین هدف در آموزش زبان ترکی استانبولی می باشد.

·        بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی منطبق با آخرین استاندارد و تغییرات دانشگاههای ترکیه.

·        شهریه مناسب با توجه به توان مالی زبان آموزان و ارائه تخفیف های ویژه.

در پایان باید گفت که مؤسسه زبان معرفت مفتخر است زبان ترکی استانبولی را، در راستای روش های علمی و استاندارد های بین المللی، به عنوان یک زبان جهانی آموزش دهد و در این چارچوب تمامی مقتضیات لازم برای آموزش زبان ترکی استانبولی را مهیا سازد.